رونالدو به رئال برمی‌گردد؟

بعد از جدایی رونالدو از رئال مادرید بسیاری بر این عقیده هستند که دل بهترین بازیکن فوتبال جهان همچنان پیش این تیم گیر است و حالا با نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات تابستانی در اروپا شایعات بسیاری از پیوستن رونالدو به رئال مادرید شنیده می‌شود.

رونالدو تابستان سال گذشته پس از چند سال دوری از منچستریونایتد بار دیگر به این تیم برگشت و امیدوار بود که بتواند موفقیت‌های قبلی را در اولدترافورد تکرار کند.
با این حال شرایط مطابق میل هیچ یک از دو طرف پیش نرفت اما این بازیکن، ستاره بدون چون و چرای یونایتد علیرغم عملکرد ضعیف این تیم در ماه‌های اخیر بوده که توانسته 23 گل در تمامی رقابت‌ها برای آنها به ثمر برساند.
با این حال بسیاری باور دارند که این بازیکن 37 ساله تنها یک سال پس از پیوستن به یونایتد و در حالی که هنوز یک سال دیگر از مهلت قراردادش با این تیم باقی مانده، علاقه‌ای به ادامه حضور در اولدترافورد ندارد و احتمال دارد رونالدو به رئال مادرید برگردد.

ادعای عجیب یک رسانه انگلیسی، رونالدو در رئال مادرید؟

شایعات بسیاری درباره تصمیم او برای آینده و مقصد احتمالی‌اش در فصل بعد به گوش رسیده اما حالا روزنامه انگلیسی میرر مدعی شده که رئال مادرید در حال بررسی شرایط بازگرداندن این بازیکن به سانتیاگو برنابئو است.

این در حالی است که یونایتد قرار است پس از پایان فصل جاری، همکاری خودش با اریک تن‌هاخ را آغاز کند که به باور بسیاری علاقه چندانی به همکاری با رونالدو ندارد و این موضوع نیز احتمال جدایی او از جمع شیاطین سرخ را افزایش داده است.
به این ترتیب بازگشت به رئال مادرید می‌تواند گزینه ایده‌آلی برای این ستاره پرتغالی باشد، چرا که او روزهای بسیار خوب و درخشانی را در این تیم سپری کرده و خاطرات بسیار خوبی از بازی با پیراهن رئال مادرید دارد.
علاوه بر این منچستریونایتد تقریبا هیچ شانسی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده ندارد اما اگر رونالدو بار دیگر به رئال مادرید برگردد می‌تواند در فصل آینده این رقابت‌ها که از اهمیت ویژه‌ای برای او برخوردار است نیز حضور پیدا کند.
گفته می‌شود رئالی‌ها در صورتی قصد دارند به صورت جدی برای جذب این بازیکن اقدام کنند که موفق به نهایی کردن انتقال کیلیان امباپه به برنابئو نشوند و به همین دلیل به دنبال تقویت خط حمله خود به کمک این ستاره 37 ساله باشند.

 

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *