قهرمانی رئال مادرید بر اساس اعداد و ارقام

در اتفاقی نادر رئال مادرید و منچسترسیتی در حالی فردا رو در روی همدیگر قرار می‌گیرند که در تاریخ 26 آوریل سال 2016 نیز چنین بازی را تجربه کرده‌اند که در آن سال رئال مادرید با پشت سر گذاشتن منچسرسیتی به قهرمانی دست یافته است.

رئال مادرید در تاریخ 26 آوریل سال 2016 در استادیوم اتحاد مهمان منچسترسیتی بود و فردا نیز دقیقا در همین تاریخ و در انگلیس به مصاف نماینده قدرتمند انگلیس خواهد رفت. در آن مقطع تیم زین الدین زیدان در خانه سیتی به تساوی بدون گل دست یافت تا همه چیز به مسابقه برگشت کشیده شود. بازی دوم نیز قرار است در تاریخ چهارم می در برنابئو برگزار شود و شش سال پیش نیز دقیقا چنین اتفاقی رخ داده بود.

رئال مادرید قهرمان می‌شود؟

رئال مادرید در آن بازی با تک گل گرت بیل موفق به کسب پیروزی مقابل سیتی شده و به فینال لیگ قهرمانان راه یافت. فینال آن فصل در تاریخ 28 می در سن سیرو انجام و امسال نیز دقیقا در همین تاریخ، بازی نهایی در پاریس برگزار خواهد شد. بدین ترتیب رئال مادرید حداقل از نظر تاریخی از بخت قابل توجهی برای صعود به فینال و کسب عنوان قهرمانی برخوردار است. در آن فصل کهکشانی ها در ضربات پنالتی موفق به کسب پیروزی برابر اتلتیکومادرید شدند و به عنوان قهرمانی دست یافتند.

هواداران این باشگاه امیدوارند امسال نیز این سناریو تکرار شود و آنها حدود یک ماه دیگر جشن قهرمانی را برگزار کنند. البته منچسترسیتی در فصل جاری به وضوح تیم قدرتمندتری از سال 2016 محسوب می شود و پپ گواردیولا با ستاره های خود از بخت قابل توجهی برای صعود به فینال و کسب عنوان قهرمانی برخوردار است. اما به هر حال رئال مادرید نیز در مراحل قبل یک بار دیگر تخصص خود در نتیجه گیری در رقابت های اروپایی را ثابت کرد و تحت هیچ شرایطی نمی توان کارلو آنچلوتی و تیمش را دست کم گرفت.

باید دید آیا ارقام و اعداد این بار هم یاری‌رسان کهکشانی‌ها برای عبور از منچسترسینی هستند یا خیر؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *