محرومیت کنعانی زادگان و فرشید اسماعیلی ؛ کنعانی دیدار با کره را از دست داد!

این روزها کمیته اخلاق فدارسیون فوتبال روزهای شلوغی دارد. اخیرا خبر محرومیت کنعانی زادگان و فرشید اسماعیلی از سوی کمیته اخلاق نیز منتشر شده است.

ساعاتی پیش سایت فدارسیون فوتبال با انتشار احکامی از سوی کمیته اخلاق از محرومیت تعلیقی محمدحسین کنعانی زادگان و جریمه نقدی فرشید اسماعیلی خبر داد. اما علت محرومیت کنعانی زادگان و اسماعیلی چیست؟

محرومیت کنعانی زادگان و فرشید اسماعیلی

مطابق حکم کمیته اخلاق، فرشید اسماعیلی به پرداخت 5 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شده و ادامه فعالیت فوتبالی اش نیز به اخذ تاییده فدارسیون بسته است. جریمه کنعانی زادگان اما چشمگیرتر است. 200 میلیون تومان جزای نقدی، دو جلسه محرومیت تعلیقی و 2 سال محرومیت از فعالیت! از حالا مباحثی در فضای مجازی درباره علت محرومیت کنعانی زادگان مطرح شده است.

محرومیت کنعانی زادگان و فرشید اسماعیلی ؛ کنعانی دیدار با کره را از دست داد!

در حکم کمیته اخلاق درباره علت محرومیت کنعانی زادگان آمده که «به علت تخلفات» این بازیکن محروم شده است. با توجه به اینکه کمیته اخلاق درباره علت انشای این احکام توضیح نداده، به نظر می رسد ویدیوی منتشره از این بازیکن ملی پوش در اینستاگرام و بگو مگوی وی با یک هوادار استقلال که بعدها منجر به صدور بیانیه باشگاه استقلال و شکایت آنها از این بازیکن شد، منجر به انشای چنین حکمی شده است.

با این اوضاف مدافع موثر تیم ملی در صورتی که قرار باشد در دیدار برابر کره جاضر باشد باید از کمیته اخلاق مجوز بگیرد. نکته دیگر اینکه هنوز مشخص نیست فرشید اسماعیلی بابت چه موضوعی با این جریمه مواجه شده که ادامه فعالیت او منوط به اخذ تأییدیه از کمیته اخلاق است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص محرومیت کنعانی زادگان و فرشید اسماعیلی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با اسپورتیم در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.