علی دایی در بیمارستان ؛ آخرین وضعیت جسمانی شهریار فوتبال ایران

بستری شدن علی دایی در بیمارستان نگرانی های زیادی را برای هواداران فوتبال ایران به خصوص دوستداران آقای گل سابق پدید آورده است. با ما باشید.

چندی پیش کریستیانو رونالدو اعجوبه پرتغالی دنیای فوتبال، آقای گلی ملی را نیز به فهرست افتخارات خود افزود و رکورد علی دایی را که سالها کسی حتی به آن نزدیک نشده بود در بازی با ایرلند شکست.

دایی در دوران فعالیت حرفه ای خود همواره یکی از بهترین مهاجمان آسیایی دنیای فوتبال بود و سابقه بازی در هرتابرلین، آرمینیا بیلفیلد و بایرن مونیخ را برای مدتی داشته است. حال شهریار فوتبال ایران اما این روزها مساعد نیست و خبر رسیده که او در بیمارستان بستری است.

علی دایی در بیمارستان

علی دایی آنطور که اطلاعات منتشر شده حکایت دارد برای جراحی کیسه صفرا در بیمارستان بستری است تا تحت جراحی قرار بگیرد. او یکی از محبوب‌ترین بازیکنان تیم ملی ایران و از بهترین مهاجم نوک های تاریخ است که طرفداران بسیار زیادی دارد.

علی دایی در بیمارستان ؛ آخرین وضعیت جسمانی شهریار فوتبال ایران

او بعد از پایان دوران حرفه ای خود در حوزه مربیگری مشغول شد و سابقه سرمربیگری در تیم هایی چون پرسپولیس، صبا، نفت تهران، سایپا و راه آهن را در کارنامه دارد. از او عموما به عنوان کاشف مهدی طارمی، ستاره این روزهای فوتبال ایران اویتالایف یاد می شود.

او متولد سال 1348 است و حالا 51 سال دارد. مدتی را نیز در لیگ ستارگان قطر و لیگ امارات فعالیت فوتبالی داشته است. اما عمده فعالیت او بعد از خداحافظی از فوتبال به بیزینس شخصی اش مربوط است که به عنوان کارآفرین و مدیرعامل شرکت پوشاک ورزشی دایی مشغول شده است. در عموم نظرسنجی های فوتبالی نیز از دایی به عنوان بهترین مهاجم تاریخ آسیا یاد شده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ علی دایی در بیمارستان چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با اسپورتیم در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *