فیلم توهین مجری به فرهاد مجیدی ؛ واکنش تند باشگاه استقلال!

فیلم توهین مجری به فرهاد مجیدی را در این نوشتار ببینید. اخیرا صحبت های یک مجری شبکه تهران روی آنتن زنده تلویزیون خبرساز شده است. با ما باشید.

اخبرا در یکی از برنامه های سیمای ملی در شبکه تهران از سوی مجری برنامه جملاتی مطرح شده است که بسیاری از طرفداران استقلال معتقدند روی سخن این مجری با فرهاد مجیدی سرمربی باشگاه استقلال بوده است.

این مجری نه چندان شناخته شده،‌ در کوتاه مدتی بعد از این ماجرا به ناگهان چهره شد و افراد زیادی او را شناختند. صحبت های او نوعی اتهام دزدی و دلالی علیه فرهاد مجیدی بود که با واکنش تند بسیاری از طرفداران آبی پوشان پایتخت همراه بود. اعتراضات البته به این محدود نماند و حتی باشگاه استقلال طی بیانیه ای به توهین زشت و زننده مجری شبکه تهران واکنش نشان داده است.

فیلم توهین مجری به فرهاد مجیدی

در برنامه سلام تهران شبکه پنج سیما موضوعاتی توسط محد شعبانپور مجری برنامه مطرح شده که خشم بسیاری از هواداران استقلال را برانگیخته است.  محمد شعبانپور مجری این برنامه صحبت‌هایی در خصوص دلالی در فوتبال مطرح کرد و با اینکه نامی از تیم یا شخص خاصی نبرد ولی اشاره به نایب‌قهرمانی جام حذفی و پست کمک سرپرستی نشان می‌دهد منظورش باشگاه استقلال و عوامل این باشگاه بوده است.

این اتهامات که در یک برنامه زنده و در معرض دید بینندگان پرشمار تلویزیونی مطرح شد،‌ اعتراضات و واکنش های زیادی در پی داشته است. البته این واکنش گسترده و اعتراضات هواداران استقلال سبب شده تا مجری مورد بحث از اظهارات خود اظهار پشیمانی کرده از فرهاد مجیدی و هواداران استقلال عذرخواهی کند. اما پیش از این باشگاه استقلال در بیانیه ای رسمی مراتب اعتراض خود را اعلام کرده بود. فیلم توهین مجری به فرهاد مجیدی را در ادامه ببینید:

 

اعتراض باشگاه استقلال

باشگاه استقلال طی نامه ای مراتب اعتراض خود را نسبت به این رفتار توهین آمیز این مجری اعلام کرد.  باشگاه استقلال تاکید کرد:

متاسفانه مدتی است که عده‌ای از افراد و برنامه‌های تلویزیونی به قصد کسب شهرت، فالوور و یا مخاطب بیشتر اقدام به توهین و هتک حرمت علیه اشخاص و چهره‌های سرشناس فوتبال ایران می‌کنند و نامش را شوخی یا طنز می‌گذارند!

اظهارات مطرح شده در برنامه امروز صبح شبکه تهران مورد اعتراض و شکایت باشگاه استقلال و میلیون‌ها هوادار این تیم است. استفاده از کری‌های مبتذل و سخیف توسط برنامه مذکور، آن هم در رسانه ملی؛ موضوعی نیست که باشگاه استقلال به نمایندگی از جمعیت میلیونی هوادارانش به راحتی از آن بگذرد و حق اقامه دعوای کیفری به اتهامات توهین، تهمت، افترا و هتک حرمت علیه مجری خاطی و تهیه کننده این برنامه به عنوان متهم در مرجع صالحه قضایی برای باشگاه استقلال محفوظ است.

همچنین مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال طی شکواییه‌ای خطاب به مدیر شبکه پنج سیما،‌ مراتب گلایه و نارضایتی خود و تمام هواداران استقلال را مطرح کرده است. در هر دو نامه تاکید شده که باشگاه استقلال تا زمان برخورد قاطع با فرد خاطی و اعلام رسانه ای آن و البته عذرخواهی رسمی شبکه پنج،‌ همکاری خود را با این شبکه قطع خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره فیلم توهین مجری به فرهاد مجیدی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با اسپورتیم در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.