کابوس بزرگ مدافع اسپانیایی ؛‌ چرا راموس در پاریس بازی نمیکند ؟

چرا راموس در پاریس بازی نمیکند ؟ این سوال بسیاری از طرفداران مدافع سابق رئال و البته هواداران پی اس جی است که به نقش مهم او در فاز دفاعی تیم امیدوارند.

سرخیو راموس مدافع توانمند و باهوش اسپانیایی در سال 2021 تنها در 4 بازی برای رئال مادرید به میدان رفته بود و این بازی نکردن‌ها،‌ سن بالا و برخی مصدومیت‌ها سبب شد تا با نظر لوئیز انریکه،‌ کاپیتان سابق تیم ملی در رقابت‌های یورو 2020 نیز حاضر نشود.

او حتی در اردوی مربوط به نیمه نهایی لیگ ملت‌های اروپا نیز حضور نداشت تا اسپانیا بدون راموس به فینال صعود کند و در فینال از فرانسه شکست بخورد. تصمیمات عجیب انریکه در مدت مدیریت تیم ملی صدای سیاری از منتقدان را درآورده است چراکه او هیچ رئالی را به تیم دعوت نکرده است.

فارغ از این ها راموس به خاطر مشکلاتی که بر مسئله تمدید قرارداد به وجود آمد از رئال جدا شده به پی اس جی پیوست تا اولین خرید یک فصل انتقالات رویایی برای پاریسی‌ها نام بگیرد. اما مصدومیت شدید راموس سبب شده تا او هنوز حتی به ترکیب 18 نفره تیم نیز راه نیافته باشد. اما راموس چه زمانی به ترکیب پاریس خواهد آمد و اصلا چرا راموس بازی نمیکند ؟

چرا راموس در پاریس بازی نمیکند ؟

راموس که در زمان پیوستن به پی اس جی هم مصدوم بود بعد از مدتی به شرایط مسابقه رسید اما در اندک زمانی دوباره در تمرینات پاریس مصدوم شد و هنوز به شرایط حضور در میدان نرسیده است. حال آنکه حضور او در کنار دوناروما، واینالدوم، مسی و اشرف حکیمی همه خریدهای جذاب پاریس و البته ستارگان سابق این تیم مانند امباپه و نیمار می‌تواند لحظات زیبایی را رقم بزند. حضور او در کنار مارکینیوش ستاره برزیلی خط دفاع پی اس جی می‌تواند خط دفاعی ملتهب این تیم که در سالیان اخیر ضربات سختی به پی اس جی زده است را به حالت تعادل و ثبات برساند.

چندی پیش خبر احتمال حضور او در دیدار امروز پاریس با آنژه مطرح شد،‌ اما امروز این موضوع منتفی شد چراکه راموس هنوز به آمادگی کامل نرسیده است. ابتدا گفته شد راموس قصد ریسک کردن ندارد اما بنابر ادعای اکیپ،‌ تیم پزشکی پی اس جی مانع راموس شده است.

پزشکان پاریس معتقدند بازگشت راموس به میادین در این مقطع زمانی می‌تواند منجر به شدت گرفتن مصدومیت او شود‌. در نتیجه او نه فق دیدار برابر آنژه که حتی دیدار سه شنبه برابر لایپزیش در لیگ قهرمانان اروپا را نیز از دست خواهد داد.

کابوس بزرگ مدافع اسپانیایی ؛‌ چرا راموس در پاریس بازی نمیکند ؟
چرا راموس در پاریس بازی نمیکند ؟

صبح امروز رنه راموس برادر و مدیر برنامه‌های راموس به مقر باشگاه رفته و با لئوناردو مدیر ورزشی پاری سن ژرمن جلسه‌ای داشته است. او از علل بازی نکردن برادر خود پرس و جو کرده و لئوناردو نیز درباره شرایط جسمی و روحی راموس توضیحاتی ارائه کرده است.

گرچه همه در پاری سن ژرمن حالا مشتاق بازی رامسو هستند، اما مصدومیت طولانی مدت او نگرانی زیادی ایجاد کرده است. بنابر اطلاعات موجود او 10 روز دیگر نیز انفرادی تمرین می‌کند و سپس شرایط حضورش در تمرینات گروهی بررسی می‌شود.

آخرین وضعیت جسمانی راموس

اگرچه قرار بود راموس به بازی برابر آنژه برسد،‌ حالا اخبار نگران‌ کننده‌ای درباره وضعیت جسمانی ستاره اسپانیایی منتشر شده است. این گزارش‌ها حکایت از این دارد که راموس هنوز از ناحیه کف پا و کتف راست احساس درد می‌کند و شاید مصدومیت او بار دیگر عود کند.

درواقع و به همین دلیل است که پاری سن ژرمن هنوز تاریخ دقیقی برای بازگشت راموس به میادین اعلام نکرده و نمی‌خواهد از این بابت ریسک کند. اینکه راموس در سن بالایی نیز هست مشکل دیگری است که امر ریکاوری را برای او سخت کرده است.

کابوس بزرگ مدافع اسپانیایی ؛‌ چرا راموس در پاریس بازی نمیکند ؟
چرا راموس در پاریس بازی نمیکند ؟

کادناسر اخیرا تایید کرده که در حال حاضر خطر بزرگی راموس را تهدید می‌کند و او اگر بیش از حد ریسک کند شاید حتی کل فصل را از دست بدهد. این منبع گفته که مدافع اسپانیایی باید ریکاوری خود را ارام و بی عجله انجام دهد تا در بهترین حالت باشد و برای بازگشت به میادین آماده باشد.

تقابل امروز پی اس جی با آنژه بدون مسی، نیمار و راموس!

پی اس جی دو هفته پیش و در کمال ناباوری در زمین رن با دو گل شکست خورد و در حضور همه ستارگان خود هیچ گلی به ثمر نرساند. امشب صدرنشین 24 امتیازه لوشامپیونه در خانه به مصاف آنژه خواهد رفت و محکوم به کسب سه امتیاز است.

کابوس بزرگ مدافع اسپانیایی ؛‌ چرا راموس در پاریس بازی نمیکند ؟
چرا راموس در پاریس بازی نمیکند ؟

دقایقی قبل فهرست پاری سن ژرمن در این بازی اعلام شد که از مجموع ستارگان نام آشنای پاریسی ها تنها نام کیلیان امباپه در آن دیده می شود و خبری نه از راموس هست و نه نیمار و مسی. دو ستاره امریکای جنوبی پاری سن ژرمن هر دو در تیم های ملی کشورشان در دور مقدماتی جام جهانی بازی کرده اند و امشب تازه به پاریس خواهند رسید و طبیعتا در شرایط بازی نیستند.

سرخیو راموس نیز که قرار بود در این بازی به میدان برود در نهایت با ممانعت تیم پزشکی پی اس جی،‌ فرصت بازی پیدا نکرد و قرار است 10 روز پیش رو را انفرادی تمرین کند و سپس شرابطش سنجیده خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره والیبال باشگاه های آسیا چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با اسپورتیم در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.