محرومیت فرهاد قائمی از حضور در مسابقات والیبال ؛ ماجرا چیست؟

محرومیت فرهاد قائمی و جریمه نقدی او امروز توسط کمیته انضباطی فدارسیون والیبال ایران اعلام شد. در ادامه برای بررسی بیشتر موضوع با ما باشید.

فرهاد قائمی چندی پیش و بنابر آنچه خود اظهار کرده بود «مسائل شخصی» از تیم ملی والیبال خداحافظی کرده بود. قائمی اما در اردوی پیش از اعزام به المپیک 2020 به جمع ملی پوشان بازگشت ولی این بازگشت با خط خوردن سریعی همراه بود.

این مسئله واکنش تندی از سوی قائمی همراه داشت تا جایی که ستاره سال های نه چندان دور والیبال کشورمان در برخی گفتگوهای رسمی حملات تندی به آلکنو و فدراسیون داشت. حالا رای کمیته انضباطی فدراسیون درباره قائمی و اظهاراتش منتشر شده است.

محرومیت فرهاد قائمی از حضور در مسابقات والیبال

محرومیت فرهاد قائمی از حضور در مسابقات والیبال ؛ ماجرا چیست؟

فدراسیون اویتالایف والیبال دقایقی پیش با انتشار متن زیر خبر از محرومیت سه ماهه قائمی به دنبال این اظهارات داد:

اظهارات تند، توهین‎آمیز و ادعاهای بی اساس فرهاد قائمی با برخی رسانه‌ها در پی قرار نگرفتن در فهرست نهایی بازی‌های المپیک توکیو منجربه جریحه دار شدن خاطر اعضای تیم ملی و جامعه والیبال کشور و همچنین ایجاد حواشی برای تیم ملی والیبال پیش از آغاز بازی‌های المپیک شد.

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال برای رسیدگی به این موضوع با حضور تمامی اعضا، سرپرست و مربی تیم ملی (در بازی‌های المپیک توکیو) و فرهاد قائمی روز دوشنبه 22 شهریورماه برگزار شد و پس از بررسی پرونده و شنیدن اظهارت مدعوین، با توجه به عذرخواهی و اظهار ندامت فرهاد قائمی در جلسه کمیته انضباطی از صحبت های مطرح شده، این بازیکن را سه ماه محرومیت قطعی و پانصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. لازم به ذکر است رای صادره در وقت قانونی قابل تجدید نظر خواهی می‌باشد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص محرومیت فرهاد قائمی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با اسپورتیم در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *