تمرینات حسن یزدانی ؛ آماده فتح سکوی اول!

تمرینات حسن یزدانی اخیرا خبرساز شده است. این مهم بعد از انتشار ویدیویی توسط فدراسیون کشتی رخ داد. ستاره کشتی ایران در حال تمرین برای رقابت های جهانی است.

ستاره کشتی ایران این روزها در حال تمریناتی سخت برای حضور در رقابت های جهانی است. آخرین تصاویری که از یزدانی به خاطر داریم، عصبانیت شدید او پس از شکست سوم مقابل آنتونی تیلور آمریکایی بود. یزدانی تنها سه بار با این اعجوبه آمریکایی کشتی سرشاخ شده که هر سه بار را واگذار کرده است.

انتظارات زیادی درباره پیروزی او مقابل تیلور در فینال المپیک وجود داشت و در واقعیت امر هم یزدانی تا حد زیادی برتر از رقیب خود بود. اما در واخر مسابقه و با کمی بدشانسی این تیلور بود که بر یزدانی فائق آمد.

تمرینات حسن یزدانی

شاید تنها ساعاتی از این شکست تلخ گذشته بود که حسن یزدانی برای ثبت یک انتقام شیرین در مسابقات جهانی نروژ تصمیم خودش را گرفت. او در بازگشت به تهران مورد استقبال پرشور هوادارانش در تهران و جویبار قرار گرفت تا بیش از پیش برای بازگشت زودهنگام به تشک و تمرینات دلگرم شود.

در این میان تغییراتی در کادرفنی تیم ملی هم رخ داد و حسن یزدانی با بازگشت به اردو، پژمان درستکار را به عنوان نفر اول کادرفنی کنار خود می دید. درستکار که قبلا در تیم باشگاهی اش یعنی ایرانمال هم با حسن یزدانی کار کرده بود، در همان ابتدا وعده داد که هر کاری از دستش برمی آید برای بازگرداندن حسن یزدانی به سکوی قهرمانی وزن 86 کیلوگرم کشتی آزاد جهان انجام دهد و بغضی که در گلوی ایرانی ها به خاطر سه شکست متوالی این پسر جویباری برابر رقیب آمریکایی اش مانده، شکسته شود.

حالا با گذشت چند هفته از اردوهای تیم ملی و در فاصله کوتاه باقی مانده تا مسابقات جهانی نروژ، مشخص شده که یزدانی و تیلور هر دو در این رقابت ها حاضر هستند و تا فینال نیز باهم برخورد نمی کنند. پژمان درستکار برای آن فینال مهم و حیاتی برنامه ویژه ای در نظر گرفته است. فینالی که چهارمین راند از نبرد حسن یزدانی و دیوید تیلور خواهد بود و احتمالا چشم خیلی از علاقه مندان به کشتی در جهان را به خود خواهد دوخت. در ادامه تصاویر تمرینات حسن یزدانی را می بینید. برای بزرگنمایی هر تصویر روی آن کلیک کنید:

اخیرا و در یک ویدیو که از سوی فدارسیون جهانی کشتی منتشر شده، مشخص شده که پژمان درستکار بیش از هرچیز بر بحث های بدنی برای آمادگی حسن یزدانی تاکید دارد و سعی دارد حسن را ورزیده تر از همیشه راهی مسابقات جهانی کند.

تمرینات سخت و سنگین چیزی نیست که حسن یزدانی را از پای دربیاورد چون او قبلا نشان داده که خودش خارج از برنامه تمرینی تیم ملی هم به تمرین می پردازد و هراسی از خستگی ندارد. حال همه ما منتظر رقابت شامگاه 11 مهر در اسلو نروژ و فینال احتمالی یزدانی تیلور برای چهارمین تقابل هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.