بیوگرافی سجاد عباس پور ؛ سوابق و افتخارات

تیم ملی کشتی فرنگی ایران عازم رقابت های جهانی قهرمانی نروژ 2021 شده است و از امروز رقابت خود را آغاز می کند. این نوشتار به بیوگرافی سجاد عباس پور اختصاص دارد.

سجاد عباسپور فرنگی کار وزن 55 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی ایران است که با همراهی 9 فرنگی کار دیگر عازم این رقابت ها شده است. با توجه به حضور این جوان خوش آتیه و صاحب نقره جوانان جهان در تیم ملی بزرگسالان، نگاه های زیادی به او جلب شده و بسیاری به موفقیت او امیدوارند.

در این نوشتار هدف ما پرداختن به بیوگرافی سجاد عباس پور و افتخارات و کارنامه اوست. در این میان گریزی نیز داریم به زندگی شخصی عباسپور و برخی تصاویرش. با ما باشید.

بیوگرفی سجاد عباس پور

عباسپور مانند بسیاری دیگر از ستارگان کشتی در سالیان اخیر از جوانان برومند خطه شمال کشور است. او متولد 1380 شهر قائمشهر است و عضو فعلی تیم ملی کشتی فرنگی است که حالا در رقابت های جام جهانی نروژ 2021 روی تشک خواهد رفت.

بیوگرافی سجاد عباس پور ؛ سوابق و افتخارات

عباسپور کشتی را از کودکی آغاز کرده و همیشه در آرزوی پوشیدن دوبنده تیم ملی بوده است. او عنوان نایب قهرمانی جوانان جهان را در کارنامه دارد و در حال حاضر دانشجوی دانشگاه آزاد قائمشهر است. یک سوال بحثث برانگیز درباره زندگی خصوصی این ملی پوش، وضعیت تاهل اوست که درباره آن باید گفت این جوان 20 ساله هنوز مجرد است.

فعالیت حرفه ای سجاد عباس پور

در این بخش از بیوگرافی سجاد عباس پور به فعالیت های ورزشی او خواهیم پرداخت. او سابقه حضور در لیگ برتر کشتی در ترکیب تیم دانشگاه آزاد قائمشهر را در کارنامه خود دارد.

سجاد عباس پور در وزن ۵۵ کیلوگرم در مسابقات کشتی فرنگی جام بهمی امره در ترکیه به مدال طلا دست یافت. همچنین در مسابقات قهرمانان جوانان جهان نایب قهرمان شده است.

بیوگرافی سجاد عباس پور ؛ سوابق و افتخارات

بعد از درخششی که عباسپور در رقابت های داخلی داشت، محمد بنا او را به اردوی بزرگسالان دعوت کرد و در شرایطی که سن کمی دارد، بنا به او برای حضور در رقابت های جهانی اعتماد کرده است.

او سابقه حضور در یک دوره مسابقات جهانی جوانان و مسابقات آسیایی را نیز در سال 2018 دارد. جایی که در تاشکند پایتخت ازبکستان موفق به کسب مدال طلا شد.

در مسابقات جهانی زاگرب در کرواسی نیز عباسپور موفق به کسب مدال نقره شد. اما در اثر یک اشتباه در مسابقات جهانی بلغارستان پنج شد. در سطح ملی نیز در کارنامه عباسپور 10 مدال به چشم می خورد.

افتخارات سجاد عباسپور

  • مدال طلای جام وهبی امره ترکیه
  • مدال طلای تاشکند اربکستان در سال ۲۰۱۸ در مسابقات آسیایی
  • مدال نقره در جهانی زاگرب کرواسی
  • مقام پنجم در مسابقات جهانی بلغارستان در سال ۲۰۱۹
  • ۸ تا ۱۰ مدال در مسابقات کشوری و ملی
  • نایب قهرمان جوانان جهان

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ بیوگرافی سجاد عباس پور چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با اسپورتیم در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.