پیشنهاد پرسپولیس به سعید عزت اللهی [+ واکنش عزت اللهی]

پیشنهاد پرسپولیس به سعید عزت اللهی آیا منجر به حضور لژیونر ایرانی در فوتبال باشگاهی ایران می‌شود؟ در ادامه واکنش عزت‌اللهی به این موضوع را بررسی می‌کنیم.

با جدایی احمد نوراللهی و محمدحسین کنعانی‌زادگان، پرسپولیس ضعف بزرگی در بخش‌های دفاعی خود پیدا کرده است. پرسپولیس در نقل و انتقالات جاری با جذب رضا اسدی سعی کرد خلا موجود را برطرف کند. انتقالی که با جنجال و سر و صدای زیادی عملی شد و نهایتا اما تا اینجای کار موفقیت آمیز نبوده است. حالا اوضاع در پرسپولیس به نحوی شده که رضا اسدی خرید گرانقیمت به به نیمکت‌نشین کمال کامیابی نیا بدل شده است. اخیرا صحبت‌هایی درباره احتمال جذب سعید عزت اللهی توسط پرسپولیس مطرح شده است.

پیشنهاد پرسپولیس به سعید عزت اللهی

پیشنهاد پرسپولیس به سعید عزت اللهی [+ واکنش عزت اللهی]
پیشنهاد پرسپولیس به عزت اللهی / عزت اللهی به پرسپولیس می آید / عزت اللهی پرسپولیسی می شود / حضور عزت اللهی در پرسپولیس / واکنش عزت اللهی به پیشنهاد پرسپولیس
حالا در شرایطی که پرسپولیس هنوز جانشین مناسبی برای احمد نوراللهی پیدا نکرده شایعه شده که مسئولان این تیم قصد دارند سعید عزت اللهی هافبک تیم ملی و البته باشگاه وایله دانمارک را به خدمت بگیرند. عزت اللهی در شرایطی در لیگ دانمارک حضور دارد که شرایط باشگاهشان اصلا خوب نیست و در قعر جدول رده بندی هستند. از طرفی با توجه به حضور کوین یامگا در استقلال که اتفاقا او هم از وایله دانمارک آمده، این شایعه قوت گرفته که سعید عزت اللهی دومین بازیکنی است که از وایله به تهران می‌آید، ولی این بار به باشگاه رقیب یامگا، یعنی پرسپولیس خواهد پیوست.

این موضوعات در شرایطی مطرح می‌شود که سعید عزت اللهی همین امروز در گفتگویی با یکی از رسانه‌ها به آن واکنش نشان داده است. سعید در مورد شایعه پیشنهاد پرسپولیس می‌گوید:

شایعه همیشه هست و هر از چندگاهی از این صحبت‌ها می‌شنوم، اما من بازیکن وایله هستم و تیم‌هایی که خواهان من هستند باید با باشگاهم حرف بزنند. نه، هیچ صحبتی به‌صورت رسمی با من انجام نشده و اصلاً هم حرفه‌ای نیست که با باشگاه دیگری بدون هماهنگی وایله حرف بزنم. اگر هم پیشنهادی باشد باید به دست وایله برسد.

نکته مهم در این بین، اما صحبت‌های سعید عزت اللهی است که دیگر از راحت بودن در وایله و تمایل به ماندن در این باشگاه حرف نمی‌زند. او کد خاصی هم می‌دهد و می‌گوید اگر تیمی او را بخواهد بهتر است با مسئولان باشگاه وایله صحبت کند.

مشکل، اما برای پرسپولیس به این سادگی‌ها قابل حل نخواهد بود، چون حتی با درنظر گرفتن این موضوع که سعید عزت اللهی به پیشنهاد پرسپولیس چراغ سبز نشان دهد، فعلا شرایط برای خرید بازیکن جدید در این باشگاه مهیا نیست، چون اصولا پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته است و امکان خرید بازیکن تازه وجود ندارد.

حال باید دید آیا در شرایطی که هنوز دو خرید تاجیک پرسپولیسی‌ها یعنی منوچهر صفروف و وحدت هنانوف امکان بازی برای پرسپولیس را پیدا نکرده‌اند، خرید جدیدی توسط باشگاه انجام می‌شود؟

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص پیشنهاد پرسپولیس به سعید عزت اللهی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با اسپورتیم در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *